Sledovať film Som len policajtka online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Som len policajtka
  Sledovať 1388 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Životopisný, Drama, Krimi
Réžia:
Yves Rénier
Hrajú:
Mathilde Seignerová (Martine Monteil), Philippe Torreton (Commandant Cardella), Yves Rénier (Le Directeur PJ Devaire), Kamel Belghazi (Pascal Denner), Samantha Rénierová (Éliane Franchi), Patrick Ridremont (Jocelyn Monteil)
Krajina:
Francie
Rok výroby:
2015
Popis:
Detektívka Marine Monteilová je na stope psychopatickému sériovému vrahovi, ktorý v noci v uliciach Paríža prepadáva a zabíja osamelé ženy. Bojuje za vytvorenie centrálnej databázy vzoriek DNA, ktorá by mohla dopomôcť k vyriešeniu podobných prípadov a konečne dolapiť zločinca, no jej najväčšími nepriateľmi sú niektorí z jej kolegov, ktorí nedokážu akceptovať ženu v policajnom zbore.
Hodnocenie:
68 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski