Sledovať film Pošta pre teba online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 114 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!
Film Pošta pre teba
  Sledovať 1385 filmov a 114 staníc za 0.10 € a bez záväzkov
Žáner:
Dráma, Romantický
Réžia:
David Weaver
Hrajú:
Bethany Joy Galeottiová (Abbey Lawrence), Andrew W. Walker (Nick Everson), Kate Isaac (Sophie Everson), Bethany Brown (Elaine), Frances Flanaganová (teta Frances), Everick Golding (George Wilmore)
Scénár:
Kelly Bowe
Krajina:
USA
Rok výroby:
2019
Popis:
Abbey sa práve rozišla s priateľom. Teta jej odporučí, nech svoje vášne a sny napíše na papier, list vloží do fľaše a symbolicky ju hodí do vody. Abbey nakoniec poslúchne a napíše imaginárnemu mužovi, čo v živote chce a aká je. Vyplavenú fľašu nájde Nick, syn riaditeľa firmy, kde Abbey pracuje...
Hodnocenie:
70 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko