Film
Pred súmrakom

Film Pred súmrakom
  Trailer  k filmu Pred súmrakom
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 140 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Film voľne nadväzuje na osudy hlavných hrdinov filmu Pred úsvitom z roku 1995, v ktorom sa francúzska študentka Celine a americký mladík Jesse stretli vo Viedni, zamilovali sa do seba a čoskoro so museli rozlúčiť. Dohodli sa, že sa opäť stretnú po šiestich mesiacoch vo Viedni. Čas odlúčenia sa však predĺžil na deväť rokov a ich terajšie stretnutie je celkom náhodné. Mladý americký spisovateľ Jesse prichádza do Paríža, aby tu v známom kníhkupectve

Originálny názov:

Before Sunset

Žáner: Dráma, Romantický
Hrajú: Ethan Hawke (Jesse), Julie Delpyová (Celine), Vernon Dobtcheff, Louise Lemoine Torresová (Novinář), Rodolphe Pauly (Novinář), Mariane Plasteigová (Číšnice)
Krajina: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocenie: 85 %
Vysielané na: HBO3
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina