Sledovať film Pozdravy z Fukušimy online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Pozdravy z Fukušimy
  Sledovať 1209 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama
Réžia:
Doris Dörrieová
Hrajú:
Rosalie Thomass (Constable), Kaori Momoiová (Constable), Nami Kamata (Constable), Moshe Cohen (Constable), Aya Irizuki (Constable), Naomi Kamara (Constable)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2016
Popis:
Marie utíká před vlastním životem z Německa a cestuje do Japonska, aby pomáhala přeživším po jaderné katastrofě. Zde potká Satomi, poslední gejšu z Fukušimy, která se i přes zákaz vrátila do svého zničeného domu. Začíná intimní setkání dvou rozdílných žen, které se musí vyrovnat se svou minulostí.
Hodnocenie:
68 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski