Sledovať film Pozícia dieťaťa online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Pozícia dieťaťa
  Trailer k filmu Pozícia dieťaťa   Sledovať 1360 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama
Réžia:
Calin Peter Netzer
Hrajú:
Luminita Gheorghiuová (Cornelia Keneres), Bogdan Dumitrache (Barbu), Natasa Raab (Olga Cerchezová), Ilinca Goiaová (Carmen), Florin Zamfirescu (Domnul Fagarasanu), Vlad Ivanov (Dinu Laurentiu)
Krajina:
Rumunsko
Rok výroby:
2013
Popis:
Má materská láska svoje hranice?

Barbu jedného večera prekročí povolenú rýchlosť a zrazí dieťa, ktoré krátko po nehode zomrie, za čo by mu za normálnych okolností mal hroziť trest od 3 do 15 rokov. Barbu však patrí k rumunskej vyššej vrstve. Jeho matka Cornelia rozbieha úplatkársku kampaň, v ktorej sa nezastaví pred ničím, len aby zachránila svojho apatického syna.
Hodnocenie:
74 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski