Film Přežít

Sledovať film
Přežít
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Skutočné dobrodružstvo uruguajského ragbyového mužstva, ktoré roku 1972 prežilo letecké nešťastie v mrazivých juhoamerických Andách. Celých desať týždňov sa napriek mizivej pravdepodobnosti udržali pri živote a prekonávali hrozný osud.
Roku 1972 sa juhoamerických Andách zrútilo dopravné lietadlo, na ktorého palube bol aj uruguajský národný ragbyový tím. Veľa ľudí pri haváriu zahynulo, ale niektorí prežili. Tí sa po niekoľkých dňoch, pomocou rádia, dozvedia, že všetky záchranné akcie už zrušili, pretože sa predpokladá, že nikto neprežil a počasie sa vo veľhorách rýchlo zhoršuje. Obmedzení zásoby potravín sa stenčujú každým pribúdajúcim dňom. Dvaja členovia tímu sa preto rozhodnú prejsť hory a vrátiť sa s pomocou pre ostatných. Ich statočný kúsok sa im skutočne aj podarí. Vrátia sa späť aj s pomocou. Medzitým však 29 ľudí zomrie a zostávajúcim šestnástim sa podarí prežiť len vďaka... Kanibalizmu...

Žáner: Akčný, Dobrodružný, Dráma, Thriller, tragedie
Réžia: Frank Marshall
Hrajú: Ethan Hawke (Nando Parrado), Vincent Spano (Antonio Balbi), Josh Hamilton (Roberto Canessa), John Haymes Newton (Antonio 'Tintin' Vizintin), Bruce Ramsay (Carlitos Paez), John Newton (Antonio 'Tintín' Vizintín)
Scénár: Piers Paul Read, John Patrick Shanley
Krajina: USA
Rok výroby: 1993
Hodnocenie: 72 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko