Film Roj

Sledovať film
Roj
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

V hvězdném obsazení natočil Irwin Allen jednu z mnoha variací na ekologickou katastrofu, řítící se na lidstvo, které páchá prohřešky proti přírodě. Osazenstvo raketové základny se nehlásí a speciální komando brzy odhaluje hrůznou skutečnost - na základně všichni zemřeli za záhadných okolností. Tajemství brzy odkrývá svou tvář - nad krajem krouží roj obrovských zabijáckých včel. Obvykle nejsou agresivní, ale tady je cosi provokuje ke stále zuřivějším útokům na lidi. Na pomoc jsou povoláni odborníci na hmyzí jedy - entomolog, lékařka a patolog. Napětí narůstá, když se včely přemísťují z liduprázdné krajiny nad velkoměsto Houston. Výroba protijedu je v nedohlednu a experti marně pátrají po příčině útoků nezničitelného roje...

Žáner: Akčný, Horor, Katastrofický, Science Fiction
Réžia: Irwin Allen
Hrajú: Michael Caine (Dr. Bradford Crane), Katharine Rossová (Capt. Helena Anderson), Richard Widmark (Major General Thalius Slater), Richard Chamberlain (Dr. Hubbard), Olivia de Havillandová (Maureen Schuster), Ben Johnson (Felix)
Scénár: Arthur Herzog Jr., Stirling Silliphant
Krajina: USA
Rok výroby: 1978
Hodnocenie: 45 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko