Film Šestý stupeň: Dny totální zkázy

Sledovať film
Šestý stupeň: Dny totální zkázy
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Tornáda, búrky, výpadky energie...niet žiadneho úkrytu. Nič, naozaj nič nemôže zastaviť prírodu. Nemôžete ju prinútiť, aby vás poslúchala. Ona je ten, kto diktuje tempo a určuje podmienky. Nikto si zrejme ešte nevie predstaviť, čo za peklo sa môže strhnúť vo chvíli, ak sa stretnú dva hurikány a spoja svoje sily. Stačí totiž tak málo k tomu, aby sa Spojené štáty ponorili to totálnej tmy a chaosu. Experti na hurikány sú v pohotovosti, tak ako celé vojsko. Predpovede neveštia nič dobré. Poznáme iba päť stupňov tropických búrok. Je čas stupnicu rozšíriť. Táto búrka má všetky predpoklady na to, aby sa do dejín zapísala ako búrka stupňa číslo šesť...

Žáner: Akčný, Dráma
Réžia: Dick Lowry
Hrajú: Thomas Gibson (Mitch Benson), Nancy McKeonová (Amy Harkinová), Chandra Westová (Rebecca Kerns Lexer Senior Vice President for Pub), Brian Markinson (Chris Haywood), Nancy Anne Sakovichová (Jane Benson), Randy Quaid (Tornado Tommy)
Scénár: Matt Dorff
Krajina: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocenie: 55 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko