Film Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil

Sledovať film
Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Je ďalšia dusná noc. Bezvetrie a horúčava. Dwight dumá o tom, koľkokrát to už v živote zbabral a čo by dal za to, keby dostal šancu začať znovu a s čistým štítom. Vtom mu zavolá jeho osudová žena Ava a požiada ho, aby ju ochránil pred násilníckym manželom. Dwight však netuší, že Ava má úplne iné úmysly... Marv sa prebudí na diaľnici, obklopený niekoľkými mŕtvymi telami a ani za nič si nemôže spomenúť, kde sa tam vzal. Sebavedomý gambler Johnny chce v hre poraziť najväčšieho zloducha v meste, senátora Roarka. No zahráva si s nebezpečným mužom a udalosti sa vymknú kontrole. Striptérka Nancy sa len ťažko vyrovnáva so smrťou Johna Hartigana a je odhodlaná jeho smrť pomstiť za každú cenu.

Žáner: Akčný, Krimi, Thriller
Réžia: Robert Rodriguez, Frank Miller
Hrajú: Mickey Rourke (Marv), Jessica Albaová (Nancy), Josh Brolin (Dwight), Joseph Gordon-Levitt (Johnny), Rosario Dawsonová (Gail), Bruce Willis (Hartigan)
Scénár: Frank Miller
Krajina: USA
Rok výroby: 2014
Hodnocenie: 65 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko