Film Slavnosti sněženek

Sledovať film
Slavnosti sněženek
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Hry veľkých detí. Trpko-úsmevný filmový príbeh plný nádhernej poetiky rozpráva o nečakane ulovenom diviakovi a veľkej poľovníckej hostine v reštaurácii Hájenka.
Lesnú chatovú osadu blízko Prahy obýva celý rad svojráznych obyvateľov, ktorí sú však voči sebe a problémom svojich blízkych tolerantní. Pravdaže len do chvíle, keď sa tam objaví divoké prasa a dve súperiace poľovnícke združenia sa ho snažia skoliť. Úbohý diviak napokon nájde smrť v škole, kde ho pred očami detí a učiteľky poľovníci skolia. A tak sa môže začať chystať veľkolepá hostina v pohostinstve Hájenka. Aj tam, samozrejme, dôjde k úsmevným konfliktom...

Žáner: Komédia
Réžia: Jiří Menzel
Hrajú: Rudolf II. Hrušínský (Franc), Jaromír Hanzlík (Leli), Josef Somr (Vyhnálek), Petr Čepek (Řezník), Miloslav Štibich (Jelínek), Petr Brukner (Řidič traktoru)
Scénár: Bohumil Hrabal, Jiří Menzel
Krajina: Československo
Rok výroby: 1984
Hodnocenie: 81 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko