Sledovať film Snídaně na Plutu online

Prehrajte si film Snídaně na Plutu online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1332 filmov a 102 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Snídaně na Plutu
  Trailer k filmu Snídaně na Plutu   Sledovať Snídaně na Plutu online
Žáner:
Drama
Réžia:
Neil Jordan
Hrajú:
Cillian Murphy (Patrick 'Kitten' Braden), Morgan Jones (Building Site Worker), Eva Birthistleová (Eily Bergin/Eily Lookalike), Liam Neeson (Otec Bernard), Mary Coughlan (hospodyně), Conor McEvoy (Mladý Patrick Braden)
Krajina:
Irsko, Velká Británie
Rok výroby:
2005
Popis:
Film obnažující svět transsexuální proměny mladého muže v reáliích londýnských undergroundových kabaretů v období, ve kterém

70. léta 20. století. Patrick Braden je mladý muž, který je ve společnosti oblíbený, ale marně si hraje na drsného chlápka. Již jako dítě si byl vědom toho, že je jiný než ostatní kluci. Trpkým urážkám ze svého okolí čelí pomocí důvtipu a šarmu a nedovolí, aby jeho vlastní život kdokoliv nebo cokoliv změnilo.
Hodnocenie:
73 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski