Sledovať film Soul kitchen online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Soul kitchen
  Trailer k filmu Soul kitchen   Sledovať 1360 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Komedie
Réžia:
Fatih Akin
Hrajú:
Adam Bousdoukos (Zinos Kazantsakis), Moritz Bleibtreu (Illias Kazantsakis), Birol Ünel (Shayn Weiss), Anna Bederke (Lucia Faust), Pheline Roggan (Nadine Krüger), Lukas Gregorowicz (Lutz)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2009
Popis:
Mladý majiteľ reštaurácie Soul Kitchen Zinos prechádza ťažkým obdobím. Jeho priateľka Nadine sa odsťahovala do Šanghaja, jeho zákazníci bojkotujú nového šéfkuchára, a on sám trpí zdravotnými problémami. Veci sa začnú meniť k lepšiemu, keď zákazníci začnú prichádzať na chuť jeho novej kulinárskej koncepcii. Zinos sa preto rozhodne odletieť za Nadine do Šanghaja a získať ju späť. Reštauráciu zatiaľ prenechá svojmu nespoľahlivému bratovi Iliasovi. Oba kroky sa ukážu ako katastrofické...Prvá komédia nemeckého režiséra tureckého pôvodu Fatiha Akina, ktorý v posledných rokoch žal filmové ocenenia svojimi dielami Proti múru a Na druhej strane, vyniká výborným hereckým obsadením a ľahkým, nevtieravých humorom. Na MFF v Benátkach v roku 2009 získala okrem nominácie na Zlatého leva i Zvláštnu cenu poroty.
Hodnocenie:
73 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski