Sledovať film
Soul Kitchen
online

Film Soul Kitchen
  Trailer k filmu Soul Kitchen Trailer
Prehrajte si film Soul Kitchen online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1460 filmov a 118 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Mladý majiteľ reštaurácie Soul Kitchen Zinos prechádza ťažkým obdobím. Jeho priateľka Nadine sa odsťahovala do Šanghaja, jeho zákazníci bojkotujú nového šéfkuchára, a on sám trpí zdravotnými problémami. Veci sa začnú meniť k lepšiemu, keď zákazníci začnú prichádzať na chuť jeho novej kulinárskej koncepcii. Zinos sa preto rozhodne odletieť za Nadine do Šanghaja a získať ju späť. Reštauráciu zatiaľ prenechá svojmu nespoľahlivému bratovi Iliasovi. Oba kroky sa ukážu ako katastrofické...Prvá komédia nemeckého režiséra tureckého pôvodu Fatiha Akina, ktorý v posledných rokoch žal filmové ocenenia svojimi dielami Proti múru a Na druhej strane, vyniká výborným hereckým obsadením a ľahkým, nevtieravých humorom. Na MFF v Benátkach v roku 2009 získala okrem nominácie na Zlatého leva i Zvláštnu cenu poroty.

Žáner: Komédia
Réžia: Fatih Akin
Hrajú: Adam Bousdoukos (Zinos Kazantsakis), Moritz Bleibtreu (Illias Kazantsakis), Birol Ünel (Shayn Weiss), Anna Bederke (Lucia Faust), Pheline Roggan (Nadine Krüger), Lukas Gregorowicz (Lutz)
Krajina: Nemecko
Rok výroby: 2009
Hodnocenie: 73 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko