Sledovať film Svěrací kazajka online

Prehrajte si film Svěrací kazajka online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1332 filmov a 102 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Svěrací kazajka
  Trailer k filmu Svěrací kazajka   Sledovať Svěrací kazajka online
Žáner:
Drama, Mysteriózní, Thriller
Réžia:
John Maybury
Hrajú:
Adrien Brody (Jack Starks), Keira Knightleyová (Jackie Priceová), Kris Kristofferson (Dr. Thomas Becker), Jennifer Jason Leighová (Dr. Lorensonová), Kelly Lynchová (Jean Priceová), Brad Renfro (Cizinec)
Krajina:
USA, Velká Británie, Německo
Rok výroby:
2005
Popis:
Adrien Brody putuje časem ... ve svěrací kazajce.

Veterán Války v Perském zálivu Jack Starks byl postřelen do hlavy. Když se uzdraví, vrací se do rodného Vermontu. Po úrazu ale ztrácí paměť. Obviní ho z vraždy policisty a je převezen do psychiatrické léčebny. Tam je podroben rozporuplné léčbě doktora Beckera. Dostává injekce s nevyzkoušenými léky, je spoután ve svěrací kazajce a dlouho zavřen v jedné ze schránek podzemní márnice. Starks je pod vlivem léků dezorientován, jeho mysl ho přenáší do budoucnosti, kde potkává Jackie a zjišťuje, že má do čtyř dní zemřít. Společně s Jackie se snaží najít způsob, jak osud obejít.
Hodnocenie:
72 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski