Sledovať film Terminál online

Prehrajte si film Terminál online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1327 filmov a 102 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Terminál
  Trailer k filmu Terminál   Sledovať Terminál online
Žáner:
Drama, Komedie, Romantický
Réžia:
Steven Spielberg
Hrajú:
Tom Hanks (Viktor Navorski), Catherine Zeta-Jonesová (Amelia Warrenová), Stanley Tucci (Frank Dixon), Chi McBride (Joe Mulroy), Diego Luna (Enrique Cruz), Barry Shabaka Henley (Ray Thurman)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Romantická komédia, ktorá sa voľne inšpirovala skutočným príbehom iránskeho bezdomovca, ktorý už takmer dvadsať rokov žije na letisku v Paríži.

Príbeh Viktora Navorského, ktorý prichádza do New Yorku a netuší, že kým bol na palube lietadla, v jeho krajine sa stal vojenský prevrat. S pasom, ktorý nemôže použiť, nesmie vstúpiť na územie USA a tak musí v tranzitnej časti Kennedyho letiska čakať, kým sa v jeho krajine skončí občianska vojna. Z dní sa stávajú týždne a z týždňov mesiace, počas ktorých Viktor pomaly objavuje labyrint terminálu - mikrosvet plný absurdít, ale aj romantiku, keď sa zoznámi s krásnou letuškou Ameliou.
Hodnocenie:
74 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski