Sledovať film
Thelma a Louise
online

Film Thelma a Louise
  Trailer  k filmu Thelma a Louise
Prehrajte si film Thelma a Louise HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 286 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Thelma a Louise

Louise je servírkou v reštaurácii s rýchlym občerstvením a má problémy so svojím priateľom Jimmym, hudobníkom, ktorý je večne na cestách. Jej kamarátka Thelma navonok pôsobí ako spokojná manželka, ktorá sa poctivo stará o domácnosť a plné brucho svojho despotického manžela Darryla. Obe však cítia, že taký život ich neuspokojuje a jedného dňa sa rozhodnú pre radikálnu zmenu. Nasadnú do auta a vyrazia si užívať ako za starých čias. Thelma sa z pocitu oslobodenia od všednosti opije a miestny Casanova sa ju pokúsi znásilniť. Louise ho po hádke zastrelí. Ženy preto utekajú do Mexika, kam však nikdy nedorazia...

Originálny názov:

Thelma & Louise

Réžia: Ridley Scott
Hrajú: Susan Sarandonová (Louise Sawyerová), Geena Davisová (Thelma Dickinsonová), Harvey Keitel, Michael Madsen (Jimmy), Christopher McDonald (Darryl), Stephen Tobolowsky (Max)
Scénár: Callie Khouri
Krajina: USA
Rok výroby: 1991
Hodnocenie: 76 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii STV1 24.11.2023 22:40

Recenzie filmu Thelma a Louise:

V jednoduchosti je opravdu síla. Skvěle udělaný, přímočarý, předvídatelný, nevyhnutelný... a přesto tak strhující a nadmíru koukatelný.
80% master19
Nooo překrásný filmek dávám 0% za tu naučnou slátaninu v arabštině??Kdo ví odpoví :roll: :roll: :-D :-D
10% marie.machonova
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina