Film
Twilight Saga: Zatmenie

Film Twilight Saga: Zatmenie
  Trailer  k filmu Twilight Saga: Zatmenie
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme: Twilight Saga: Zatmenie

Seattlom otriasa séria záhadných vrážd a Belle znovu hrozí nebezpečenstvo od záludnej upírky, ktorá ju túži zabiť. Uprostred toho všetkého sa Bella musí rozhodnúť čomu dá prednosť: či priateľstvu s Jacobom, alebo láske k Edwardovi. Edward je upír, Jacob vlkolak - sú ako oheň a voda. Spoločnú majú len vzájomnú neznesiteľnú nenávisť. A to nie je všetko Bella...

Originálny názov:

Eclipse

Réžia: David Slade
Hrajú: Xavier Samuel (Riley), Kristen Stewartová (Bella Swanová), Robert Pattinson (Edward Cullen), Billy Burke (Charlie Swan), Justin Chon (Eric), Anna Kendricková (Jessica)
Krajina: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocenie: 51 %
Vysielané na: JOJ Plus

Recenzie filmu Twilight Saga: Zatmenie:

Trojka je jednoznačně nejhorším dílem celé série. Nejenže hlavní záporačka byla přeobsazena (no ano, vybrala si to sama) a to filmu dost uškodilo (Lefevre byla prostě třída, současná herečka vypadá jak děvčátko pod drogami), ale i vyvrcholení všech bojů byla pěkná nuda. A to ani nemluvím o vyvrcholení v Pattisonově výrazech které vypadají jako kdyby trpěl nevysvětlitelnými střevními obtížemi. Smutné pro někoho kdo už 100 let nežije. Celkově nic moc, a to jak herecké výkony, tak režie.
50% Trexes
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina