Sledovať film Útěk ze Sibiře online

Prehrajte si film Útěk ze Sibiře online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1203 filmov a 104 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Útěk ze Sibiře
  Trailer k filmu Útěk ze Sibiře   Sledovať Útěk ze Sibiře online
Žáner:
Dobrodružný, Drama, Komedie
Réžia:
Peter Weir
Hrajú:
Dragos Bucur (Zoran), Colin Farrell (Valka), Ed Harris (pan Smith), Alexandru Potocean (Tomasz), Saoirse Ronanová (Irena), Gustaf Skarsgard (Voss)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Jeden z najsilnejších skutočných príbehov o ľudskej vôli a túžbe po slobode.

Príbeh založený na skutočnej udalosti z roku 1940, popisuje útek medzinárodnej skupiny väzňov z ruského gulagu. Počas silnej snehovej búrky sa utečencom podarí uniknúť z tábora a zanechať za sebou prenasledujúcich strážcov. Prejdú krutou sibírskou krajinou, dostanú sa do oblastí jazera Bajkal a prekročia Transsibírsku magistrálu. Pred sebou však majú ešte ďalšie kruté skúšky ľudskej odolnosti, sily a vôle. Čaká ich prechod cez púšť Gobi ďalej cesta do Himalájií a Tibetu. Zachránia sa až po 4 000 míľach dlhej a útrpnej cesty v Indii. Film Útek zo Sibíri je inšpirovaný knihou pamätí Slawomira Rawicza, poľského vojnového zajatca v ruskom gulagu. Spolu s tisíckami ďalších väzňov podstúpil Rawicz krutý trojmesačný transport do pracovného tábora na Sibíri. Kniha The Long Walk sa stala svetoznáma a bola preložená do 25 jazykov.
Hodnocenie:
74 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski