Sledovať film Vrazda v Orient Expresse online

Prehrajte si film Vrazda v Orient Expresse online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1629 filmov a 108 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!
Film Vrazda v Orient Expresse
  Trailer k filmu Vrazda v Orient Expresse   Sledovať Vrazda v Orient Expresse online
Žáner:
Drama, Krimi, Mysteriózní
Réžia:
Kenneth Branagh
Hrajú:
Paapa Essiedu (mladý policista), Yassine Zeroual (mladík), Asan N'Jie (hotelový číšník), Michael Rouse (British Police Chief Inspector), Kenneth Branagh (Hercule Poirot), Elliot Levey (rabín)
Scénár:
Michael Green, Agatha Christie
Krajina:
Malta, USA
Rok výroby:
2017
Popis:
Každý je podozrivý.

To, čo začína ako luxusná jazda vlakom z Istanbulu do Londýna, sa rýchlo premení na jeden z najnapínavejších a najzáhadnejších detektívnych príbehov, aký bol kedy vyrozprávaný. Predloha Agathy Christie opisuje osudy trinástich pasažierov uviaznutých v luxusnom vlaku Orient exprese kdesi v snehových závejoch na Balkáne. V okamihu, keď vo vlaku dôjde k záhadnej vražde amerického obchodníka, každý z nich sa stáva podozrivým. Vo vlaku našťastie nechýba jeden neobyčajný Belgičan s veľkým fúzami a dokonale pracujúcimi šedými mozgovými bunkami. A práve tento najslávnejší detektív na svete, Hercule Poirot, musí pretekať s časom, aby vyriešil smrtiacu hádanku skôr, než neznámy vrah znovu udrie.
Hodnocenie:
65 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko