Sledovať film Vykonavatel online

Prehrajte si film Vykonavatel online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1219 filmov a 104 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Vykonavatel
  Sledovať Vykonavatel online
Žáner:
Drama, Válečný
Réžia:
Frode Højer Pedersen
Hrajú:
Morten Hauch-Fausboll (Morten Topsøe), Nutjaporn 'Bow' Swasdiprom (Leng Suan), Carsten Bjornlund (Søren Balder), Laura Bach (Julie Hammershøy), Jan Krogsgaard (Peter Rønnow), Julie Carlsenová (Hanne Topsøe)
Krajina:
Dánsko
Rok výroby:
2013
Popis:
Obhájce lidských práv z OSN Morten Topsře je vyslán do Kambodži s cílem pochytat zde válečné zločince. Na místě se zamiluje do ženy, která byla v 15 letech členem popravčí čety během vlády teroru Rudých Khmérů. Topsøe se ocitá před morálním dilematem, zda dát přednost spravedlnosti nebo lásce k milované osobě. Má jí doopravdy nechat pykat za zločiny z mládí? Snímek Popravčí (The Executioner) je znepokojivé drama o vášni a bolesti dvou lidí. On je zaslepený zachránce - ona je popravčí, která viděla příliš mnoho.
Hodnocenie:
58 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski