Sledovať film Vyplnit prazdnotu online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Vyplnit prazdnotu
  Trailer k filmu Vyplnit prazdnotu   Sledovať 1394 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama
Réžia:
Rama Burshtein
Hrajú:
Hadas Yaronová (Shira), Yiftach Klein (Yochay), Irit Shelegová (Rivka), Chayim Sharir (Aharon), Razia Israeliová (teta Hanna), Hila Feldmanová (Frieda)
Krajina:
Izrael
Rok výroby:
2012
Popis:
Nejmladší dívkou v rodině je osmnáctiletá Shira. Ta je předurčena si vzít slibného mladíka stejného věku a poměrů. Pro Shiru je to splněný sen a nemůže se dočkat, až se tak stane. Během židovského svátku Purim však zemře při porodu Shiriina sestra Esther. Bolest a smutek, který zachvátí rodinu, odsune původně plánovanou svatbu. Yochay si uvědomuje, že se bude dříve nebo později muset znovu oženit, přestože cítí, že na to ještě není připravený. Když se matka Shiry a Esther dozví, že Yochay možná opustí Izrael společně s její jedinou vnučkou, nabídne vdovci sňatek se Shirou. Ta si musí vybrat mezi hlasem svého srdce a povinnostmi vůči rodině.
Hodnocenie:
67 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski