Sledovať film Lion online

Prehrajte si film Lion online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1456 filmov a 113 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!
Film Lion
  Trailer k filmu Lion   Sledovať Lion online a 113 staníc za 0.10 €
Žáner:
Dráma
Réžia:
Garth Davis
Hrajú:
Rooney Mara (Lucy), Nicole Kidmanová (Sue Brierley), Dev Patel (Saroo Brierley), David Wenham (John Brierley), Nawazuddin (Rawa), Pallavi Sharda (Prama)
Scénár:
Luke Davies
Krajina:
Austrália, Veľká Británia, USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Päťročný Sarú sa stratí vo vlaku uháňajúcom preč od jeho domova a rodiny. Vydesený a zmätený vystúpi v Kalkate plnej ľudí a chaosu, tisícky kilometrov od domova. Akoby zázrakom prežije a darí sa mu uživiť sa na ulici a unikať všetkým jej hrozbám hrozbám a nástrahám, až sa nakoniec dostane do sirotinca, ktorý takisto nie je práve bezpečným prístavom. Napokon si Sarúa osvojí austrálsky pár z mesta Hobart a zahrnie ho láskou a bezpečím. Keďže nechce zraniť svojich adoptívnych rodičov, dospievajúci Sarú potláča svoju minulosť i emocionálnu potrebu spojenia so svojou skutočnou rodinou a pomaly sa lúči s nádejou, že ešte niekedy uvidí stratenú mamu a brata. No náhodné stretnutie so skupinou Indov v ňom prebudí hlboko spiacu túžbu po domove. S obmedzeným množstvom spomienok a s pomocou novej technológie zvanej Google Earth sa Sarú vydáva na jedno z najúchvatnejších hľadaní ihly v kope sena v moderných dejinách.
Hodnocenie:
81 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 113 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko