Sledovať film Za hranicemi online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 108 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!
Film Za hranicemi
  Trailer k filmu Za hranicemi   Sledovať 1566 filmov a 108 staníc bez záväzkov
Žáner:
Akční, Drama, Válečný
Réžia:
Richard Holm
Hrajú:
André Sjöberg (Aron Stenström), Antti Reini (Wille Järvinen), Bjorn Sundquist (Egil), Johan Hedenberg (Major Adolfsson), Marie Robertson (Karin Lindström), Martin Wallström (Sven Stenström)
Scénár:
André Sjöberg, Johnny Steen
Krajina:
Švédsko
Rok výroby:
2011
Popis:
Prosinec 1942. Švédsko je na pokraji hrozící invaze. Dva mladá vojáci opustí své pozice u silniční blokády, aby se dostali k norským hranicím a vyšpehovali okupující nacisty. Jejich dobrodružství končí tragédií. Následujícího dne poručík Stenström zjistí, že jedním z oněch dvou pohřešovaných mužů byl jeho bratr. Bez váhání se postaví do čela záchranné mise, která ho a jeho muže zavede až za nepřátelské linie. Hluboko v temných norských lesích Stejström zjišťuje, že musí překročit mnohem více hranic, pokud chtějí všichni zůstat na živu.
Hodnocenie:
62 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko