Sledovať film
Chlapec v pruhovaném pyžamu
online

Film Chlapec v pruhovaném pyžamu
  Trailer k filmu Chlapec v pruhovaném pyžamu Trailer
Prehrajte si film Chlapec v pruhovaném pyžamu online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 082 filmov a 133 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Osemročný Bruno žije so svojou rodinou v Berlíne, kde má veľa kamarátov. Jedného dňa sa však musí rodina presťahovať, pretože Brunov otec, nacistický dôstojník, dostal novú prácu na vidieku. Nový domov je chladný a plná nacistických vojakov, a pretože v okolí nikto iný nežije, vyzerá to tak, že si Bruno nenájde nových kamarátov. Hneď v prvej chvíli so však všimne "farmu", na ktorú vidí zo svojho okna. Farma je v skutočnosti koncentračným táborom.

Réžia: Mark Herman
Hrajú: Asa Butterfield (Bruno), Zac Mattoon O'Brien (Leon), Domonkos Németh (Martin), Henry Kingsmill (Karl), Vera Farmigaová (matka), Cara Horganová (Maria)
Scénár: Mark Herman
Rok výroby: 2008
Hodnocenie: 78 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська