Film
Chlapec v pruhovaném pyžamu

Film Chlapec v pruhovaném pyžamu
  Trailer  k filmu Chlapec v pruhovaném pyžamu
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme: Chlapec v pruhovaném pyžamu

Osemročný Bruno žije so svojou rodinou v Berlíne, kde má veľa kamarátov. Jedného dňa sa však musí rodina presťahovať, pretože Brunov otec, nacistický dôstojník, dostal novú prácu na vidieku. Nový domov je chladný a plná nacistických vojakov, a pretože v okolí nikto iný nežije, vyzerá to tak, že si Bruno nenájde nových kamarátov. Hneď v prvej chvíli so však všimne "farmu", na ktorú vidí zo svojho okna. Farma je v skutočnosti koncentračným táborom.

Originálny názov:

The Boy in the Striped Pyjamas

Réžia: Mark Herman
Hrajú: Asa Butterfield (Bruno), Zac Mattoon O'Brien (Leon), Domonkos Németh (Martin), Henry Kingsmill (Karl), Vera Farmigaová (matka), Cara Horganová (Maria)
Scénár: Mark Herman
Rok výroby: 2008
Hodnocenie: 87 %
Vysielané na: Cinemax
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina