Sledovať film Zamračené dny online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 103 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Zamračené dny
  Trailer k filmu Zamračené dny   Sledovať 1228 filmov a 103 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama
Réžia:
Silvio Soldini
Hrajú:
Margherita Buyová (Elsa), Antonio Albanese (Michele), Giuseppe Battiston (Vito), Alba Rohrwacherová (Alice), Carla Signorisová (Nadia), Fabio Troiano (Riki)
Krajina:
Itálie, Švýcarsko
Rok výroby:
2007
Popis:
Dobře situovaní italští manželé středního věku jsou nuceni čelit nečekané životní krizi. Muže vyhodí z firmy, kterou spoluvlastnil, a on je stále více deprimován marnými pokusy sehnat nové místo. Role živitele rodiny se ujme jeho kultivovaná žena, mezi partnery se ale začnou vyhrocovat konflikty.
Hodnocenie:
69 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski