Film Zberateľ kostí

Sledovať film
Zberateľ kostí
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 118 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Ochrnutý detektív a mladá policajtka, trpiaca ťažkou traumou, pátrajú po psychopatickom vrahov
Policajný vyšetrovateľ Lincoln Rhyme je už štyri roky ochrnutý. Od vtedy, čo naňho počas vyšetrovania spadla časť betónového bloku. Môže pohybovať len ústami a jednou rukou, ktorou ovláda počítač. V čase, keď je náchylný spáchať samovraždu, obráti sa naňho detektív Paulie Sellitto s prosbou o pomoc mladej detektívke Amelie (Angelina Jolieová), ktorá pri vražde muža urobila fotodokumentáciu, kde zachytila niekoľko vecí, ktoré tu vrah zámerne nechal. Lincoln na naskenovaných fotografiách odhalí odkaz, ktorý má prezradiť - ak to policajti správne pochopia - kedy a kde dôjde k ďalšej vražde. Na miesto činu však polícia príde neskoro. Nájde tam ďalší odkaz - tentokrát kus hovädzej kosti, mäso z krysy a útržok papiera - ale policajti znovu prídu pozde. Šéf preto z prípadu odvolá Ameliu aj Lincolna. Amelii sa však podarí ukradnúť dôkazy zaistené na mieste činu a Lincoln zistí, že vrah sa už predtým pokúšal s políciou komunikovať, jeho odkazy však kapitán Cheney (Michael Rooker) nedokázal dešifrovať. Medzitým vrah v prezlečení za taxikára unesie starého muža s vnučkou. Lincoln však rozlúšti odkaz a Amelia na mieste, ktoré Lincoln určil, nájde unesenú dvojicu. Nájde tam však aj ďalšie stopy a pochopí, že ďalšou obeťou sa má stať Lincoln. Ponáhľa sa do jeho bytu, ale vrah má značný náskok...

Žáner: Thriller, Dráma
Réžia: Phillip Noyce
Hrajú: Denzel Washington (Lincoln Rhyme), Angelina Jolieová (Amelia Donaghyová), Queen Latifahová (Thelma), Michael Rooker (Kapitán Howard Cheney), Mike McGlone (Detektiv Kenny Solomon), Luis Guzman (Eddie Ortiz)
Scénár: Jeremy Iacone
Krajina: USA
Rok výroby: 1999
Hodnocenie: 69 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko