Sledovať film
Zilionáři
online

Film Zilionáři
  Trailer k filmu Zilionáři Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 121 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Čo by ste sa urobili so 17 miliónmi dolárov?
Skvelá komédia, natočená podľa skutočných udalostí o jednej z najväčších bankových lúpeží v histórii USA. David je jednoduchý človek, ktorý uviazol vo svojom monotónnom živote. Deň čo deň sadá za volant svojho opancierovaného auta, aby rozviezol obrovské sumy cudzích peňazí. Jediným vzrušujúcim momentom v jeho živote je flirtovanie s kolegyňu Kelly, ktorá ho onedlho zatiahne do neuveriteľného dobrodružstvo. Skupinka nie príliš inteligentných chlapíkov pod vedením Steva plánuje vylúpiť banku a rozhodnú sa na to využiť Davida. Napriek absolútne amatérskemu plánu sa stane nemožné a oni majú zrazu vo vreckách 17 miliónov dolárov. Pretože je však táto partička naozaj bláznivá, nenapadne ich nič lepšie, ako peniaze začať vo veľkom štýle utrácať a zanechávať polícii úplne jasné stopy.

Žáner: Komédia, Akčný, Krimi
Réžia: Jared Hess
Hrajú: Kate McKinnon (Jandice), Kristen Wiigová (Kelly), Leslie Jonesová (detektiv), Jason Sudeikis (Mike McKinney), Owen Wilson (Steve), Zach Galifianakis (David Ghantt)
Krajina: USA
Rok výroby: 2015
Hodnocenie: 58 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii JOJ Cinema 26.5.2022 14:50
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko