Sledovať film
Traja v jednej posteli
online

Film Traja v jednej posteli
  Trailer k filmu Traja v jednej posteli Trailer
Prehrajte si film Traja v jednej posteli online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1 259 filmov a 120 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Komédia o rodine, výchove pubertálnych dcér a jednej prostej ceste pre noviny, ktorá môže zmeniť všetko alebo nič.
Dan píše stĺpček do novín, v ktorom radí druhým, ako si najlepšie usporiadať rodinný život. Jeho vlastné tri dcéry mu dospievajú pred očami a on sa im usiluje byť dobrým otcom a matkou zároveň. Jeho osobný život zostal od smrti manželky pred štyrmi rokmi unášaný v prúde malých i väčších starostí, Dan sa uzavrel do seba a ubíja sa vnútorne depresiami. Jedného dňa sa však niečo zmení. Stane sa to hneď na druhý deň po príchode na každoročné prázdniny na Rhode Island, kam chodievajú aj Danovi rodičia, viacerí bratia a sestra s rodinou. V kníhkupectve stretne krásnu Marie ktorá ho na prvý pohľad niečím zaujme. Sympatie sú vzájomné a šťastnému happy endu stojí v ceste už len Mariin súčasný priateľ. Horšie však je, že ním nie je nikto iný ako Danov mladší brat Mitch.

Réžia: Peter Hedges
Hrajú: Steve Carell (Dan Burns), Juliette Binocheová (Marie), Dane Cook (Mitch Burns), Alison Pillová (Jane Burnsová), Brittany Robertsonová (Cara Burnsová), Marlene Lawstonová (Lilly Burns)
Krajina: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocenie: 68 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko