Film Zrodila sa hviezda

Sledovať film
Zrodila sa hviezda
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 114 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Hlavné úlohy v strhujúcej romantickej dráme Zrodila sa hviezda stvárňujú Bradley Cooper a Stefani Germanotta, ktorú však celý svet lepšie pozná pod jej umeleckým pseudonymom ako hudobnú superstar Lady Gaga. Keď sa obaja vrhnú do vášnivého milostného vzťahu, Jack prinúti Ally k vystupovaniu v žiare reflektorov a katapultuje ju tak ku sláve. Ale keď Allyin...

Žáner: Dráma, Hudba & Umenie, Romantický
Réžia: Bradley Cooper
Hrajú: Lady Gaga (Ally), Bradley Cooper (Jack), Sam Elliott (Bobby), Andrew Dice Clay (Lorenzo), Rafi Gavron (Rez Gavron), Anthony Ramos (Ramon)
Scénár: Bradley Cooper, Will Fetters, Moss Hart, John Gregory Dunne, Joan Didion, Frank Pierson
Krajina: USA
Rok výroby: 2018
Hodnocenie: 76 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko