Sledovať seriál Agenci NCIS: Los Angeles online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Agenci NCIS: Los Angeles
  Sledovať 1219 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Akční, Krimi, Drama, Thriller
Réžia:
Jan Eliasberg, Christine Moore, Frank Military, James Hanlon, John Peter Kousakis, Robert Florio
Hrajú:
Chris O'Donnell (G. Callen), Daniela Ruah (Kensi Blye), Barrett Foa (Eric Beal), Linda Huntová (Henrietta 'Hetty' Lange), LL Cool J (Sam Hanna), Eric Christian Olsen (Marty Deeks)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2019
Popis:
Zvláštní agenti NCIS se zabývají řešením vražd, špionáže, terorismu a dalších zločinů. Vše ale musí probíhat v utajení!

Trénovaní agenti využívají falešné identity a nejnovější technologie, aby splnili svůj úkol. Zvláštní agent „G“ Callen je jako chameleon, který se dokáže proměnit v kohokoliv, když je třeba proniknout do zločineckého podsvětí. Jeho parťákem je zvláštní agent Sam Hanna, který sloužil u námořnictva a zažil bojové akce v Afghánistánu i Iráku.
Hodnocenie:
68 %

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski