Sledovať seriál Bostonské vraždy online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Bostonské vraždy online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 107 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1354 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Bostonské vraždy
  Sledovať Bostonské vraždy online
Žáner:
Drama, Krimi, Mysteriózní
Réžia:
Chad Lowe, Roxann Dawsonová, Matthew Penn, Holly Daleová, Rod Holcomb, Terrence O'Hara
Hrajú:
Angie Harmonová (Jane Rizzoli), Sasha Alexanderová (Maura Isles), Jordan Bridges (Frankie Rizzoli Jr.), Bruce McGill (Det. Vince Korsak), Jayson Blair (Brandon Lewis), Lorraine Braccová (Angela)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Mladé slečny jsou sladké a roztomilé... no prostě všechno krásné.

Seriál nakrútený na základe napínavé novely The Surgeon od Tess Gerritsenová. Príbeh je zasadený do Bostonu, na miestnu policajnú stanicu, kde hlavní protagonistky seriálu Jane Rizzoli a Maura Isles rieši najrôznejšie prípady. Drsná Jane, pochádza z Bostonu z temperamentnej taliansko-americkej rodiny a je jedinou ženou s hodnosťou detektív na oddelení vrážd. Metodická a priamočiara Maura je súdna patologička a väčšinou sa cíti lepšie medzi mŕtvymi než živými. Pochádza z bohatej rodiny a vždy musí byť in, no proste dokonale oblečená a pripravená. Hoci to sú iné osobnosti, skvele sa dopĺňajú, a keď spoja hlavy dohromady, odnesú to aj tí najhorší zločinci v Bostone.
Hodnocenie:
75 %
Sletujte na:
Doma Doma Archív a všetky videá relácií televízie Doma online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski