Sledovať seriál
Bílá princezna
online

Seriál Bílá princezna
  Trailer k filmu Bílá princezna Trailer
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Bílá princezna online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 121 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 1 393 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 7.39 €!

Informácie o seriáli

Výpravné historické drama Bílá princezna, natočené podle románu Philippy Gregoryové, vypráví příběh o moci, rodině, lásce a zradě, ve kterém můžeme sledovat jedno z nejbouřlivějších období britské historie unikátním pohledem žen. Manželství mezi Alžbětou z Yorku a králem Jindřichem VII. oficiálně znamenalo ukončení válek růží, ale reálná bitva o trůn ještě zdaleka neskončila.

Hrajú: Jodie Comer (Princess Elizabeth), Jacob Collins-Levy (Henry VII), Chris Barnicoat (Tudor Guard), Rebecca Benson (Margaret Plantagenet), Mark Anthony Games (Tudor Servant), Ian Massey (Tudor Servant)
Krajina: USA
Rok výroby: 2017
Hodnocenie: 78 %
Vysielané na: ČT2

Zoznam epizód

(1) V loži s nepřítelem - sledovať
(2) Boj o přízeň - sledovať
(3) Burgundsko - sledovať
(4) Nápadník trůnu - sledovať
(6) Anglická krev na anglické půdě - sledovať
(7) Dva králové - sledovať
(8) Staré kletby - sledovať
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko