Sledovať seriál
CSI Miami
online

Seriál CSI Miami
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu CSI Miami online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 135 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 2 290 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 8.99 €!

Informácie o seriáli

Seriál o policajnom zbore z Miami. Na čele oddelenia stojí Horatio Cain (David Caruso), ktorý spolu so svojím tímom vyšetrovateľov a forenzných vedcov odhaľuje okolnosti prípadov rôznych vrážd, zvláštnych úmrtí a spáchaných zločinov. Tím kriminalistov tvoria: Natalia Boa Vista (Eva La Rue), Eric Delko (Adam Rodriguez), Calleigh Duquesne (Emily Procter), Ryan Wolfe (Jonathan Togo), Alexx Woods (Khandi Alexander) a detektív Frank Tripp (Rex Linn).

Originálny názov:

CSI: Miami

Hrajú: David Caruso (nadporučík Horatio Caine), Emily Procterová (Calleigh Duquesne), Adam Rodriguez (Eric Delko), Rex Linn (detektiv Frank Tripp), Jonathan Togo (Ryan Wolfe), Eva LaRue Callahanová (Natalia Boa Vista)
Krajina: USA, Kanada
Rok výroby: 2003-2006
Hodnocenie: 65 %
Vysielané na: JOJ WAU

Recenzie seriálu CSI Miami:

Tahle kriminálka má určitě co do sebe a má zajímavé příběhy, ale já se u ní vždycky celkem nudila a měla jsem ostatní kriminálky, jako třeba Las Vegas, New York, prostě radši. Hlavně jsem vždycky nenáviděla, jak si ten hlavní vyšetřovatel pořád nasazuje ty jeho slavný černý brýle.
60% Katy86
Viděla jsem několik epizod a v souvislosti s Davidem Carusem mně to nedá, musím srovnávat se starším seriálem "Policie-New York", který jsem sledovala poměrně často a kde mě právě Caruso zaujal. Rozdílné je hlavně zaměření "Miami" na vraždy, v "New Yorku" se v omšelé ošoupané kanceláři řešily obyčejné menší i větší poklesky velkoměsta, nebyly tam laboratorní přístroje hodné třetího tisíciletí, ale bylo tam něco jiného - téměř hmatatelná atmosféra pracovního shonu všedního dne, hrdinové měli svůj osobní, intimní život a intenzivní vztahy mezi sebou. V nových, odlidštěných kriminálkách, které se navzájem podobají jako vejce vejci, se díky sterilně technickému prostředí dá dívat jen na perfektně zvládnuté počítačové triky. Téměř vždy pracovně vystupující vyšetřovatelé, z nichž někteří mají své kouzlo (D.Caruso např.), nejsou schopni navázat opravdový kontakt s divákem, což je asi nový trend čerpající zkušenosti z našeho současného způsobu života, bohužel. Jo, a u Carusa by měli začít používat nějakou kvalitnější řasenku, ten shit, co ho s ním (bůhví proč) líčí, mu dělá cucky na řasách
50% singel77

Zoznam epizód

Séria 3:
vysielané 14.2. (7) Keď rýchlosť zabíja - sledovať
vysielané 14.2. (8) Po páde - sledovať
vysielané 15.2. (9) Piráti - sledovať
vysielané 15.2. (10) Prestrelka - sledovať
vysielané 16.2. (11) Prestrelka - sledovať
vysielané 16.2. (12) Prestrelka - sledovať
vysielané 19.2. (13) Vrah policajta - sledovať
vysielané 19.2. (14) Identita - sledovať
vysielané 20.2. (15) Lietadlo s peniazmi - sledovať
vysielané 20.2. (16) Není co ztratit - sledovať
vysielané 21.2. (17) Letadlo plné peněz - sledovať
vysielané 21.2. (18) Game over - sledovať
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina