Sledovať seriál Dáma a Král online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Dáma a Král online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 108 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1374 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Dáma a Král
  Sledovať Dáma a Král online
Žáner:
Drama, Krimi, Thriller
Réžia:
Vladimír Michálek, Petr Zahrádka, Slobodanka Radun
Hrajú:
Jan Cina, Linhartova Anna, Matěj Hádek, Elizaveta Maximová (Nikola Kloudikova), Miroslav Donutil, Tereza Hofová
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2017
Popis:
Advokátní kancelář přibere do svého týmu soukromého vyšetřovatele, který má za úkol odhalovat skutečné viníky trestných činů, ze kterých jsou obviněni klienti kanceláře. Hlavními hrdiny jsou trochu podivínský vyšetřovatel Prokop Král a schopná a úspěšná advokátka Lenka Braunová. Společně tvoří protikladnou a jiskřivou dvojici, která však výborně funguje. Pod taktovkou šéfa kanceláře Rudolfa Černého a s pomocí začínajícího právníka Jiřího Mladého vyšetřují různorodé případy a pomáhají lidem, kteří nemohou nebo nechtějí jít na policii. Žádný zločin, žádná záhada pro ně není neřešitelná. Nejsou policisté, proto musí případy klientů řešit bez kriminalistického zázemí - důvtipem, překvapivou akcí, novým, nečekaným pohledem na zločin nebo jeho pachatele.
Hodnocenie:
74 %
Sletujte na:
Nova International Nova International Archív a všetky videá relácií televízie Nova International online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko