Sledovať seriál
Gotham
online

Seriál Gotham
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Gotham online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 118 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 1460 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 10 centov, bez akýchkoľvek záväzkov! Po skúšobnom mesiaci stojí Lepšia.TV len 7.39 €!

Informácie o seriáli

Každý pozná meno komisára Gordona, jedného z čelných predstaviteľov boja proti zločinu, muža, ktorého povesť je synonymom práva a poriadku. Aká však bola jeho cesta od mladého detektíva po vrchného komisára? Ako dokázal lavírovať v bahne korupcie, ktorá kontrolovala Gotham City, pôsobisko najhrozivejších zločincov sveta? A prečo sa postavy ako Catwoman, Tučniak, Joker, Hádankár alebo Harvey Dent vybrali na túto temnú cestu?

Hrajú: Benjamin McKenzie (James Gordon), Donal Logue (Harvey Bullock), David Mazouz (Bruce Wayne), Sean Pertwee (Alfred Pennyworth), Robin Taylor (Oswald Cobblepot), Erin Richards (Barbara Kean)
Krajina: USA
Rok výroby: 2017-2018
Hodnocenie: 78 %

Zoznam epizód

Séria 4:
(12) A Dark Knight: Pieces of a Broken Mirror - sledovať
(13) A Dark Knight: A Beautiful Darkness - sledovať
(14) A Dark Knight: Reunion - sledovať
(15) A Dark Knight: The Sinking Ship the Grand Applause - sledovať
(16) A Dark Knight: One of My Three Soups - sledovať
(17) A Dark Knight: Mandatory Brunch Meeting - sledovať
(18) A Dark Knight: That's Entertainment - sledovať
(19) A Dark Knight: To Our Deaths and Beyond - sledovať
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko