Sledovať seriál Grand Hotel online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Grand Hotel online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 107 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1419 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Grand Hotel
  Sledovať Grand Hotel online
Žáner:
Krimi, Drama, Mysteriózní, Thriller
Réžia:
Carlos Sedes, Max Lemcke, David Pinillos, Jorge Sánchez-Cabezudo, Sílvia Quer, Manuel Gómez Pereira
Hrajú:
Adriana Ozoresová (Do?a Teresa), Amaia Salamanca (Alicia Alarcón), Yon González (Julio Olmedo), Eloy Azorin (Javier Alarcón), Fele Martínez (Alfredo Vergara), Megan Montaner (Maite)
Krajina:
Španělsko
Rok výroby:
2013
Popis:
Píše se rok 1905. Mladík Julio dorazí do Grand Hotelu, idylického místa uprostřed přírody, vyšetřovat zmizení své sestry. Získá práci jako číšník a setká se zde se sexy bohatou dcerou majitele. Zamiluje se do ní a pouští se tak do nebezpečného románku, zatímco ona se stává jediným člověkem, který mu pomáhá odhalit pravdu o zmizení jeho sestry. Zjistěte všechna tajemství a záhady skryté v nádherném Grand Hotelu.
Hodnocenie:
83 %
Sletujte na:
STV1 STV1 Archív a všetky videá relácií televízie STV1 online

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Anglicky Anglicky   Poľsko Poľsko