Seriál Hrobári

Sledovať seriál
Hrobári
online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Hrobári online alebo sledujte rovno celú sériu! Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 114 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1423 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o seriáli

Na smrteľnej posteli leží hlava rodiny Pipasíkovcov - Braňo Pipasík, majiteľ a šéf pohrebnej služby. Kým posledný raz vydýchne, má tri želania. Od svojej sestry Júlie chce byť perfektne nabalzamovaný. Od svojho švagra Tibora potrebuje vykopať hrob s jeho lopatou. Syn Gabriel mu musí spraviť dokonalý náhrobný kameň. Od svojej matky Beaty chce, aby neplakala. Manželka Dana musí u farára Lakatoša a kvetinárky Farkašovej zariadiť bezchybný pohreb s hudbou od Elánu. A ešte niečo. Ale o tom Dana zatiaľ nesmie hovoriť! Čierna komédia scenáristu Petra Kolečka. Rodina Pipasíkovcov poskytuje najlepšiu pohrebnú službu v celom kraji. Seriál čiernych komediálnych príbehov z prostredia rodinného pohrebníctva. Pipasíkovci sedia pri smrteľnej posteli hlavy rodiny Braňa Pipasíka - hrobára všetkých hrobárov. Jeho tri želania v posledných minútach života ovplyvnia osudy všetkých členov rodiny, ktorá sa neživí bežnou činnosťou či remeslom. Pipasíkovci majú pohrebnú službu, najlepšiu v celom kraji! Splnia každé želanie a sú výnimočne schopní a podnikaví. A keď sa vynoria nepredvídané komplikácie, aj tie vždy spoločne zvládnu a prekonajú.

Žáner: Komédia
Réžia: Vladimír Skórka
Hrajú: Zuzana Mauréry, Jiří Langmajer, Csongor Kassai, Jana Oµhová, Ąubomír Paulovič
Krajina: Slovensko
Rok výroby: 2018

Zoznam epizód

Hrobári 19.4.2021 - sledovať
Hrobári 20.4.2021 - sledovať
Hrobári 21.4.2021 - sledovať
Hrobári 22.4.2021 - sledovať
Hrobári 23.4.2021 - sledovať
Marcelko a dedko Bonifác 26.4.2021 - sledovať
Marcelko a dedko Bonifác 27.4.2021 - sledovať
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko