Sledovať seriál Na wariackich papierach online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Na wariackich papierach online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 107 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1358 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Na wariackich papierach
  Sledovať Na wariackich papierach online
Žáner:
Drama, Komedie, Mysteriózní, Romantický, Thriller
Krajina:
USA
Rok výroby:
1985
Popis:
Modelka Maddie Hayesová po návratu z cest zjistí, že ji okradl její finanční poradce a utekl do jižní Ameriky s jejími penězi. Jediné, co jí nechal, je dům a detektivní kancelář City Angels (později Blue Moon). Aby získala nějaké peníze, chce agenturu prodat - ale to by v kanceláři nesměl (jako jediný detektiv) sedět David Addison - fracek a věčný ironický šprýmař. Přesvědčí Maddie, aby to nevzdávala a naopak šla do firmy pracovat jako šéfka. Spolu s Davidem tak vytvoří nebezpečné duo, které usvědčí každého kriminálníka, pomůže najít zmizelé osoby, vyřeší lidem i jejich osobní problémy - a ve všem tom kočkování mezitím oba zjistí, že si jsou vzájemně bližší více než jen jako kolegové...
Hodnocenie:
76 %
Sletujte na:
TV Puls TV Puls Archív a všetky videá relácií televízie TV Puls online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski