Sledovať seriál Scarlett online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Scarlett online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 103 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1336 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Scarlett
  Sledovať Scarlett online
Žáner:
Drama, Romantický, Thriller
Réžia:
John Erman
Hrajú:
Joanne Whalleyová (Scarlett O'Hara 4 díly, 1994), Timothy Dalton (Rhett Butler 4 díly, 1994), Annabeth Gishová (Anne Hampton / ... 4 díly, 1994), Julie Harrisová (Eleanor Butler 4 díly, 1994), Ann-Margretová (Belle Watling 4 díly, 1994), Sean Bean (Lord Richard Fenton 3 díly, 1994)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1994
Popis:
Scarlett O'Harová nevzdává boj o svou jedinou životní lásku.

Atlanta, 1873 - Scarlett O´Harová sa rozhodne, že si znovu zíksa srdce Rhetta Butlera. Ten však plánuje presný opak. Ešte raz strávi so Scarlett noc, ale potom sa ponáhľa za Annou Hamptonovou, s ktorou sa chce po rozvode oženiť. Scarlett chce zachrániť rodinnú farmu Taru, dostane sa do háklivej situácie so švagrom Ashleyom Wilkesom, a tak ujde za rodinou svojej matky do Savannah, kde sa začne starať o svojho starého otca Pierra Robillarda. Tam sa zoznámi aj s bratrancom Columom O´Harom, kňazom a pašerákom zbraní pre bojujúcich Írov. Na jeho popud sa vráti do vlasti svojho otca. Ani tam však nenájde pokoj, pretože v sebaobrane zabije násilného vlastníka veľkých írskych majetkov lorda Fentona. Obžalujú ju z vraždy a hrozí jej povraz...
Hodnocenie:
66 %
Sletujte na:
STV1 STV1 Archív a všetky videá relácií televízie STV1 online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski