Sledovať seriál To je vražda, napsala online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu To je vražda, napsala online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 102 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1348 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál To je vražda, napsala
  Sledovať To je vražda, napsala online
Žáner:
Drama, Komedie, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Réžia:
Anthony Pullen Shaw
Hrajú:
Angela Lansburyová (Jessica Fletcher), Robert Beltran (Frank Garcia), Bridgid Coulterová (Tammy Fisher), Marta DuBoisová (Maria Garcia), Billy Gallo (Chris Garcia), Gladys Jimenezová (Alida Alvarez)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1985-1994
Popis:
Chcete recept, jak psát nejlepší detektivky? No přeci připlést se ke skutečné vraždě!

Podivuhodná stará dáma, které jen tak něco neunikne. To je Jessica Fletcherová, autorka mnoha velmi úspěšných detektivek. Že by jí byl předlohou sám život? Těžko říci, faktem zůstává, že kam se Jessica pohne, tam se něco stane. Když ani policisté nic nezmohou, přichází na pomoc bystré smysly této dámy.
Hodnocenie:
70 %
Sletujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všetky videá relácií televízie ČT1 online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski