Sledovať seriál True Blood online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu True Blood online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 106 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1352 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál True Blood
  Sledovať True Blood online
Žáner:
Drama, Fantasy, Mysteriózní, Romantický, Thriller
Réžia:
Scott Winant
Hrajú:
Anna Paquinová (Sookie Stackhouse), Stephen Moyer (Bill Compton), Sam Trammell (Sam Merlotte), Ryan Kwanten (Jason Stackhouse), Rutina Wesley (Tara Thornton), Chris Bauer (detektiv Andy Bellefleur)
Scénár:
Alan Ball, Nancy Oliver, Charlaine Harris
Krajina:
USA
Rok výroby:
2008-2014
Popis:
Po tom, ako bola vynájdená umelá krv, ktorú je už teraz možné bežne kúpiť v obchodoch či na čerpacích staniciach, upíri už nemusia vysávať ľuďom krv a dokážu s nimi normálne spolunažívať. Mnohí ľudia sa však stále obávajú príšer vychádzajúcich z rakvy, preto im náboženskí vodcovia a vládni úradníci vyčlenili ich teritóriá. V malom mestečku v Louisiane je však všetko inak. V hlavných úlohách Anna Paquin ako Sookie Stackhouse a Stephen Moyer ako upír Bill Compton.
Hodnocenie:
79 %
Sletujte na:
HBO HBO Archív a všetky videá relácií televízie HBO online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 106 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko