TV Doktor TV Doktor TV Doktor TV Doktor
TV Doktor je slovenská zdravotná televízna stanica, ktorá vysiela od roku 2000. Je to 24-hodinová stanica, ktorá sa zameriava na lekárske programy, dokumentárne filmy a magazíny o zdraví. Programová skladba TV Doktora zahŕňa širokú škálu tém, ako napríklad: všeobecné zdravie, Choroby a stavy, liečba a prevencia, alternatívna medicína, fitness a výživa, duševné zdravie, detské zdravie, ženské zdravie, mužské zdravie, seniorské zdravie.

TV Doktor tiež ponúka rozhovory s odborníkmi, ako sú lekári, sestry, výživoví poradcovia a iní zdravotnícki pracovníci. Stanica má tiež niekoľko interaktívnych funkcií, ako je chatovacia miestnosť, kde diváci môžu klásť otázky odborníkom.

TV Doktor je cenným zdrojom pre každého, kto sa chce dozvedieť viac o svojom zdraví. Programová skladba stanice je informatívna, komplexná a pútavá. TV Doktor je dostupný divákom na Slovensku a po celom svete.

Tu sú niektoré z výhod sledovania TV Doktor:

Môžete sa dozvedieť viac o svojom zdraví a ako zostať zdraví. Môžete získať informácie o chorobách a stavoch, ich liečbe a prevencii. Môžete sa dozvedieť o alternatívnej medicíne a iných prírodných liečebných prostriedkoch. Môžete nájsť tipy na fitness a výživu. Môžete získať informácie o duševnom zdraví a ako zvládať stres a úzkosť. Môžete sa dozvedieť o detskom zdraví, ženskom zdraví, mužskom zdraví a seniorskom zdraví. Môžete klásť otázky odborníkom v živej chatovacej miestnosti. Môžete sa spojiť s inými divákmi, ktorí sa zaujímajú o zdravie.

Ak hľadáte komplexný a informatívny zdroj o zdraví, TV Doktor je perfektná stanica pre vás.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 135 televíznych staníc vrátane 115 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 268 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina