Sledovať film
Bohové Egypta
online

Film Bohové Egypta
  Trailer k filmu Bohové Egypta Trailer
Prehrajte si film Bohové Egypta HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 050 filmov a 133 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Boj o trón.
Mágia, monštrá, bohovia a šialenstvo ovládli paláce a pyramídy v údolí rieky Níl! Fantasy epos Bohovia Egypta je akčným dobrodružstvom inšpirovaným klasickou mytológiou starovekej egyptskej ríše. Osud ľudstva visí na vlásku. Na scénu preto vstupuje nečakaný hrdina, ktorý musí podniknúť napínavú cestu, aby zachránil svoju pravú lásku a s ňou aj celý svet. Staroveký Egypt čaká epický súboj titanov... Nemilosrdný boh temnoty Set obsadil egyptský trón. Kedysi mierumilovné a prosperujúce impérium sa teraz jeho vinou zmieta vo vojne a chaose. Setovej krutovláde si trúfa vzdorovať len hŕstka odvážnych povstalcov. Obyčajný zlodejíček Bek a mocný boh Horus uzavrú prekvapivé spojenectvo. Dych berúci boj proti Setovi a jeho krvilačným poskokom ich zavedi do podsvetia aj na nebesia. Smrteľník aj boh musia prejsť skúškami odvahy a obetavosti. Inak nebudú mať najmenší šancu nakoniec zvíťaziť.

Réžia: Alex Proyas
Hrajú: Brenton Thwaites (Bek), John Samaha (prodavač), Courtney Eaton (Zaya), Nikolaj Coster-Waldau (Horus), Paula Arundell, Alia Seror-O'Neill (First mladý Maidservant)
Krajina: USA, Austrália
Rok výroby: 2016
Hodnocenie: 55 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii JOJ Cinema 16.12.2022 18:05
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська