Sledovať film
Čtyři vraždy stačí drahoušku
online

Film Čtyři vraždy stačí drahoušku
  Trailer k filmu Čtyři vraždy stačí drahoušku Trailer
Prehrajte si film Čtyři vraždy stačí drahoušku HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 176 filmov a 131 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Nesmelý učiteľ uprostred vojny gangstrov o miliónový šek v slávnej paródii na komiksové seriály s gangsterskou tematikou. Skrátka - „Všichni jsme Gogo“.
Georg Camel prednáša literatúru na malomestskej škole a v súkromí vedie absolútne usporiadaný život bez vzrušenia. A práve tomuto nenápadnému, sskôr bojazlivému človeku sa jedného dňa náhodne dostane do ruky šek na milión dolárov. Drahocenného papierika sa chcú zmocniť hneď dve zločinecké bandy, a obe sa tiež nasťahujú do domu, kde v podnájme býva George. Pán profesor náhle na každom kroku naráža na mŕtvoly, okolo neho zúri nemilosrdná vojna gangov. Nestačí sa čudovať, čo sa to s ním deje - veď o neho dokonca prejavujú záujem krásne ženy, a na to rozhodne nie je zvyknutý...

Žáner: Komédia
Réžia: Oldřich Lipský
Hrajú: Lubomír Lipský (George Camel), Jiřina Bohdalová (Sabrina), Iva Janžurová (Kate šéfová gangu), Marie Rosůlková (Harringtonová), Josef Hlinomaz (Gogo), Jan Libíček (policejní důstojník Brooks)
Krajina: Československo
Rok výroby: 1970
Hodnocenie: 77 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Filmbox 7.2.2023 10:50
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська