Sledovať film
Chyť ma, ak to dokážeš
online

Film Chyť ma, ak to dokážeš
  Trailer k filmu Chyť ma, ak to dokážeš Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 130 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Chyť ma, ak to dokážeš je originálny film skvelého režiséra s vynikajúcim hereckým obsadením.
Frank B. Abagnale je dnes mužom v najlepšom veku s povesťou špičkového odborníka, ale ešte než dosiahol plnoletosť, teda 21 rokov, pátrala po ňom polícia bezmála 30 štátov a pre agenta FBI Carla Haurattyho bol doslova nočnou morou. V šestnástich sa Frank od svojich vrstovníkov príliš nelíšil. Ale potom sa jeho rodičia rozviedli a on mal pocit, že ostal sám, proti celému svetu a musí sa brániť zo všetkých síl. Robil to spôsobom, pri ktorom sa zastavuje dych a zároveň to svedčí o jeho mimoriadnych schopnostiach. Vyrobiť si doklady a

Réžia: Steven Spielberg
Hrajú: Leonardo DiCaprio (Frank Abagnale ml. aka Frank Conners/Frank Conrad), Tom Hanks (Carl Hanratty), Christopher Walken (Frank Abagnale st.), Martin Sheen (Roger Strong), Nathalie Bayeová (Paula Abagnale), Amy Adamsová (Brenda Strong)
Krajina: USA
Rok výroby: 2002
Hodnocenie: 81 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko