Sledovať film
Vyjednávač
online

Film Vyjednávač
  Trailer  k filmu Vyjednávač
Prehrajte si film Vyjednávač HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 268 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Vyjednávač

Napínavý príbeh popredného policajného vyjednávača, ktorý sa nečakane ocitne na druhej strane barikády.
Napínavý príbeh skúseného policajného vyjednávača, ktorý sa nečakane ocitne na druhej strane barikády.

Originálny názov:

The Negotiator / Verhandlungssache

Réžia: F. Gary Gray
Hrajú: Samuel L. Jackson (Danny Roman), Kevin Spacey (Chris Sabian), David Morse (Poručík Adam Beck), Ron Rifkin (Velitel Grant Frost), John Spencer (Al Travis), J.T. Walsh (Inspektor Terence Niebaum)
Krajina: USA
Rok výroby: 1998
Hodnocenie: 73 %
Vysielané na: Cinemax 2
Stanica dostupná v balíčku: HBO (7 dní spätne)

Recenzie filmu Vyjednávač:

Nevyzpytatelný thriller s policejním vyjednavačem, který hraje vabank, aby se očistil od křivého obvinění. Přestože oba už podali více strhující výkony, vidět proti sobě stát Kevina Spaceyho a Samuela L. Jacksona je zážitek. O to větší, že scénář je skoro bez chyby a film dokáže strhnout takovým způsobem, že nevíte, kam se ty bezmála dvě a půl hodiny poděly.
80% Raziel_cz
V rámci žánru zřejmě jedno z nejpovedenějších dílek. Duo Jackson/ Spacey rozehrává vyjednávací hru nejen mezi sebou, ale především na diváka, který tak se tak stává účastníkem celého dramatu. A to se moc filmům nepodaří. Možná hodně subjektivních 5*, přesto podle mě plně zasloužených.
100% vojtech.svihak.kadlec
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina