Film Čistá práce

Sledovať film
Čistá práce
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 114 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Terry Leather pracuje v opravovni áut. Nie je to veľmi lukratívna práca, a preto sa začína pomaly zadlžovať. So svojimi priateľmi už podnikol pár drobných krádeží, ale bola to takzvaná nižšia liga. Čaká na nejakú lepšiu príležitosť a tá sa mu naskytne v podobe starej priateľky, Martine Love. Tá mu prezradí, že jedná londýnska banka bude mať na týždeň...

Žáner: Dráma, Krimi, Thriller
Réžia: Roger Donaldson
Hrajú: Jason Statham (Terry Leather), Saffron Burrowsová (Martine Love), Stephen Campbell Moore (Kevin Swain), Daniel Mays (Dave Shilling), James Faulkner (Guy Arthur Singer), Alki David (Bambas)
Scénár: Ian La Frenais, Dick Clement
Krajina: Veľká Británia
Rok výroby: 2008
Hodnocenie: 72 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko