Film
Zbaľ prachy a vypadni!

Film Zbaľ prachy a vypadni!
  Trailer k filmu Zbaľ prachy a vypadni! Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 138 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Príbeh nás zavedie do prostredia londýnskeho podsvetia, kde sa pohybujú rozličné figúrky aj skutoční gangstri. Túžbou každého je získať obrovský balík peňazí a neprísť pritom o krk. O peniaze má záujem aj štvorica kamarátov Eddy, Soap, Tom a Bacon, pretože musia zaplatiť dlžoby z kariet. Ako to už býva, keď sa zrazia profíci s amatérmi, dochádza k najneočakávanejším komickým situáciám. Kolotoč prepadov, strieľačiek, vzájomných okradnutí a podrazov sa začína.

Originálny názov:

Lock, Stock and Two Smoking Barrels

Réžia: Guy Ritchie
Hrajú: Jason Flemyng (Tom), Dexter Fletcher (Soap), Nick Moran (Eddie), Jason Statham (Bacon), Steven Mackintosh (Winston), Nicholas Rowe (J)
Scénár: Guy Ritchie
Rok výroby: 1998
Hodnocenie: 82 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська