Sledovať film
Dannyho trinástka
online

Film Dannyho trinástka
  Trailer k filmu Dannyho trinástka Trailer
Prehrajte si film Dannyho trinástka online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1 114 filmov a 117 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Aká je šanca na odplatu?
Je len jediný dôvod, kvôli ktorému by Danny Ocean a jeho partia odstúpili od najambicióznejšej a najriskantnejšej šance vykradnúť kasíno - aby chránili jedného z nich. No budú potrebovať viac než len šťastie, aby rozbili Bank. Bezohľadného majiteľa kasína Willyho Banka ani len nenapadne, že keď zradí Dannyho priateľa a mentora Reubena Tishkkoffa, všetky šance sa obráti proti nemu. Ale Bank sa tentoraz prerátal... a poriadne. Možno sa mu podarilo odstrániť jedného z originálnej Dannyho jedenástky, ale ostatných nechal stáť a čo je pre neho ešte horšie, dal im spoločný cieľ: položiť Banka na kolená práve vo chvíli, ktorá mala byť jeho najväčším životným triumfom - počas slávnostného otvorenia jeho nového kasína, ktoré nesie primerané meno Bank.

Hrajú: George Clooney (Danny Ocean), Brad Pitt (Rusty Ryan), Matt Damon (Linus Caldwell / Lenny Pepperidge), Michael Mantell (Dr. Stan), Elliott Gould (Reuben Tishkoff), Ray Xifo (Reuben's Butler)
Krajina: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocenie: 69 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko