Film Dannyho trinástka

Sledovať film
Dannyho trinástka
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Aká je šanca na odplatu?
Je len jediný dôvod, kvôli ktorému by Danny Ocean a jeho partia odstúpili od najambicióznejšej a najriskantnejšej šance vykradnúť kasíno - aby chránili jedného z nich. No budú potrebovať viac než len šťastie, aby rozbili Bank. Bezohľadného majiteľa kasína Willyho Banka ani len nenapadne, že keď zradí Dannyho priateľa a mentora Reubena Tishkkoffa, všetky šance sa obráti proti nemu. Ale Bank sa tentoraz prerátal... a poriadne. Možno sa mu podarilo odstrániť jedného z originálnej Dannyho jedenástky, ale ostatných nechal stáť a čo je pre neho ešte horšie, dal im spoločný cieľ: položiť Banka na kolená práve vo chvíli, ktorá mala byť jeho najväčším životným triumfom - počas slávnostného otvorenia jeho nového kasína, ktoré nesie primerané meno Bank.

Žáner: Thriller, Dráma, Komédia, Krimi
Réžia: Steven Soderbergh
Hrajú: George Clooney (Danny Ocean), Brad Pitt (Rusty Ryan), Matt Damon (Linus Caldwell / Lenny Pepperidge), Michael Mantell (Dr. Stan), Elliott Gould (Reuben Tishkoff), Ray Xifo (Reuben's Butler)
Scénár: David Levien, George Clayton Johnson, Jack Golden Russell, Brian Koppelman
Krajina: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocenie: 69 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko