Film
Deň nezávislosti

Film Deň nezávislosti
  Trailer  k filmu Deň nezávislosti
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 140 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Dej sa odohráva v dňoch 2. až 4. júla. Zem napadnú vesmírne lode votrelcov, ktorí chcú zničiť planétu. Vďaka bystrosti, obetavosti a hrdinstvu niektorých ľudí sa pod vedením amerického prezidenta podarí na poslednú chvíľu nebezpečenstvo odvrátiť a nepriateľa napriek obrovským stratám zlikvidovať. Americký sviatok Dňa nezávislosti 4. júla sa tak stáva celosvetovým sviatkom zachránenej planéty Zem!

Originálny názov:

Independence Day

Réžia: Roland Emmerich
Hrajú: Will Smith (Captain Steven Hiller), Bill Pullman (President Thomas J. Whitmore), Jeff Goldblum (David Levinson), Mary McDonnellová (First Lady Marilyn Whitmore), Judd Hirsch (Julius Levinson), Robert Loggia (General William Grey)
Krajina: USA
Rok výroby: 1996
Hodnocenie: 70 %
Vysielané na: Markíza
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina