Sledovať film Deň zrady online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 103 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Deň zrady
  Trailer k filmu Deň zrady   Sledovať 1352 filmov a 103 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama
Réžia:
George Clooney
Hrajú:
Ryan Gosling (Stephen Meyers), George Clooney (guvernér Mike Morris), Philip Seymour Hoffman (Paul Zara), Paul Giamatti (Tom Duffy), Evan Rachel Woodová (Molly Stearnsová), Marisa Tomeiová (Ida Horowiczová)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Strhujúca filmová výpoveď odohrávajúca sa na pozadí prezidentských volieb v Amerike.

Napínavý príbeh o sexe, ambíciách, lojalite, zrade a pomste odohrávajúci sa na pozadí vysokej hry o kandidatúru na pozíciu amerického prezidenta. Idealistický hovorca Stephen Meyers, ktorý pracuje pre nádejného prezidentského kandidáta Mikea Morrisa, čelí dileme s veľmi lákavými možnosťami voľby. Musí si vybrať či si zvolí cestu lojality alebo vlastných ambícií, realizovaných bez ohľadu na následky.
Hodnocenie:
71 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski